Dragi starši in otroci!

Časi, ki jih preživljamo, so čudni časi. Še nikoli se nismo soočili s tem, da bi bile šole zaprte, naša stanovanja pa bi postala naše učilnice. Zato doživljamo nekaj novega, kar zagotovo prinaša nekaj slabosti, a vseeno nam ta čas daje tudi nove možnosti in priložnosti.

V tej novi rubriki bomo zbirali vaše prispevke o tem, kako preživljate čas v karanteni. Lahko so to fotografije, filmčki, spisi, pesmice … Prispevki so lahko smešni, resni, otožni, veseli … Sem spadajo vtisi kuharskih dogodivščin, urejanja vrtičkov, otroške igre na prostem in v stanovanju in še kaj. Skratka domišljiji pustite prosto pot.

Te prispevke bomo javno objavljali na tej strani, zato se s tem, ko pošljete prispevek, že strinjate, da bo vaš prispevek javen.

Vse prispevke pošiljajte na naslov:

uciteljpvasle@gmail.com.

Ostanimo tudi prek vtisov na tej spletni strani povezani, da bo čakanje na čas, ko se spet snidemo, prijetnejši in da bo hitreje minil. 🙂