Doma sem zato, ker je korona virus. Tudi šola je zaprta, zato imam pouk doma. Pouk začnem po zajtrku. Moja učiteljica je mamica. Ko je lep dan, imava pouk zunaj. Po pouku se grem ven igrat, včasih igram igrice na tablici, berem knjige o ladjah, najrajši pa grem z babico in dedkom v gozd. Ko gremo v gozd, tam telovadim, plezam po hlodih in skačem čez veje. V gozdu smo naredili počivališče iz vej. Velik štor smo uporabili za mizo, pet majhnih štorov pa za stole. Tam počivamo in jemo to, kar babica pripravi v nahrbtnik. Pri počivališču sem odkril veliko lisičn. Bilo jih je dvajset. Nad eno lisičino sva z babico opazila lobanjo. Babica se je zelo prestrašila in glasno zavpila. Mislim, da je ta lobanja od koze. Komaj čakam, da izgine korona virus in grem v šolo, ker pogrešam prijatelje in učiteljice.

David Škrilac, 1. razred